Zimowy must-have

Wyluzujmy dzisiaj i pogadajmy o przyjemnościach.

1. Podstawą jest u mnie herbatka. Mam dwie mieszanki zimowe, ale i tak nie wygrywają z czarną herbatką z miodem, cytryną i goździkami.

2. Ciepłe rękawiczki, moje rączki nienawidzą mrozu, więc wełniane rękawiczki to u mnie niezbędnik.

3. Sport, żeby nie spędzać całego czasu w domu i nie zostać leniwą kluseczką warto znaleźć jakąś sportową zajawkę. Pływanie, siłownia, taniec… możliwości jest tyle ile ludzi… nawet łyżwy. Podstawą jest to, żeby wyjść z domu.

4. Kosmetyki pielęgnacyjne, jeśli przeżyłyście zimę bez kremu do rąk i balsamu do ust to jestem pod wrażeniem. U mnie standardowo krem do rąk YOPE i balsam do ust CARMEX ratują sytuacje.

5. Interesująca książka. Dobry kryminał, poradnik rozbudzający kreatywność, a może romans? Wszystko z czym chcielibyście wejść pod kocyk i odpoczywać.
Polecam: ,,Obsesja piękna”, ,,Kolorowa rewolucja”, ,,On”

6. Netflix, robię sobie krótką przerwę na sesje, ale i tak nie wyobrażam sobie zimy bez tej cudownej platformy. Ostatnie odkrycia: serial ,,Pachnidło”, ,,Modliszka”; film ,,Kluseczka”.

7. Pachnące świeczki, kule do kąpieli, olejki zapachowe… generalnie wszystko, co daje ciepły klimat.

8. Sukieka. Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomiała o sukience, ale tym razem mam na myśli specjalny rodzaj. Sukienka sweter, w której można zatonąć i rozpływać się w przyjemnym materiale (nie kupujmy akrylowych ;p ), dla mnie nie ma nic milszego zimą .

9. Wyjazd w góry. Śnieg i góry to dla mnie orgazm estetyczny. Więcej powodów nie muszę wymieniać.

10. Dzień spokoju i resetu, żeby obudzić się z nową energią wiosną. Zima to idealny okres na wieczory przemyśleń, możemy podjąć decyzje, które odwrócą nasze życie o 180 stopni, ale możemy też stanąć być ,,tu i teraz” spędzając czas z samym sobą

Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która rozpocznie dyskusję.
Dodaj komentarz
heart
O mnie
O mnie
Pani Sukienka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nazywam się Natalia i studiuję psychologię. Moją pasją jest moda i nauka, a znakiem rozpoznawczym - sukienka. Piszę bloga, żeby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami o kobiecości, inspiracjami modowymi i ciekawymi faktami ze świata psychologii.
instagram panisukienka