Warszawa, gdzie zjeść ?

Zaczyna robić się ciepło, więc zaczynam tworzyć własną listę z atrakcjami w Warszawie.Podstawą każdej wycieczki jest dobre jedzenie i przyjemny klimat, dlatego dzisiaj pierwsze trzy miejsca, których odwiedzenie przywoła uśmiech na Waszej twarzy.

  1. Kur&Wino

Klimatyczne wnętrze i położenie blisko metra to pierwsze, ale nie ostatnie atuty tego miejsca.
Możecie zjeść lunch, napić się kawy i przekąsić coś na słodko. Wszystko w obecności miłej obsługi i charyzmatycznego właściciela.

Moim bestsellerem jest chałka (tak chrupiąca i drożdżowa, jak nigdzie) z kawą, ale pieczony batat też był świetny.
Wnętrze jest kolorowe i przyjazne, znajdziecie książki, kolory, a mając odrobinę szczęścia spotkacie kochanego psa.

10/10
PS Nawet toalety są świetne. 🙂

2. ORZO.

Orzo to w moim odczuciu miejska dżungla. Rośliny wypełniające wnętrze pozwalają na lepszy odpoczynek, od poniedziałku do piątku w porze lunchowej (chyba do 17) możecie wpaść na zupę, drugie danie (do wyboru z trzech dań dnia) i mini deser za 20 zł. Zawsze coś innego i ciekawego, także jedzeniowo polecam bardzo.
Estetyka jest piękna ale restaurację wypełnia więcej osób, jest głośniej i stoły są zdecydowanie za blisko siebie (dla mnie, ja lubię swobodę podczas rozmów.)

9/10
PS Kolejny raz interesujący wystrój w toalecie. 😀

3. Francuska 30

Letni klimat. Kolorowe parasole. Zapach kawy.
Tak opisałabym klimat kawiarni na ulicy Francuskiej. Miejsce paryskie w formie, zdecydowanie przyjemniejsze, gdy siedzi się na zewnątrz, ponieważ powierzchnia w środku jest niewielka. Jedzenie ponownie smaczna, ale lepsze podczas wyjścia do… niż na lunch. Najlepsza kawa z tych trzech miejsc.

8/10

Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która rozpocznie dyskusję.
Dodaj komentarz
heart
O mnie
O mnie
Pani Sukienka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nazywam się Natalia i studiuję psychologię. Moją pasją jest moda i nauka, a znakiem rozpoznawczym - sukienka. Piszę bloga, żeby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami o kobiecości, inspiracjami modowymi i ciekawymi faktami ze świata psychologii.
instagram panisukienka