Łódź, Sianożęty i Jelenia Góra, czyli najlepsze wakacje życia w Polsce :)

Zawsze myślałam, że aby przeżyć wakacje życie muszę pojechać daleko za granicę, siedzieć na plaży i patrzeć na ocean. Wiecie wydać mnóstwo kasy i czuć się jak królowa życie. W tym roku doświadczyłam, czegoś nowego. Odzwiedziłam trzy miasta w Polsce, trzy różne miasta, położone w różnych krańcach Polski.

1.ŁÓDŹ

Do Łodzi pojechałam spontanicznie na początku lipca. Główny cel podróży – zwiedzanie. Dlaczego Łódź? Szybko jedzie się z Warszawy, a ja nie lubię długich podróży. Banalny powód, ale planuję odwiedzić wszystkie dużo miasta w Polsce, więc najpierw wybieram te w pobliżu. 🙂
Łódź zaczarowała mnie klimatycznymi lokalami na ulicy Piotrowskiej. Wiem, że wiele osób podziwia architekturę wokół ulicy, ale mnie urzekły klimatycznie urządzone miejscówki.
Drugim #musthave, gdy jesteście w łodzi jest MS2 jest to muzeum sztuki współczesnej położone obok manufaktury, piękny budynek i ciekawe eksponaty. Bardzo lubię miejsca intrygujące i to takie było, nie wszystko zrozumiałam, ale wszystko było miłe dla oka. Trzy piętra wystaw mnie przerosły i ostatniego nie obejrzałam dokładnie. Na pewno chętnie wrócę.

2.SIANOŻĘTY

Wioska w województwie zachodniopomorskim, która skradła moje serce.Czysta przestronna plaża, morze płytkie, woda przeźroczysta, ośrodek nad samym morze, basen, animatorzy i kolorowe drinki. To miejsce sprawiło, że na tydzień rozstałam się z telefonem. Odpoczęłam jak nigdy. Spotkałam wspaniałych ludzi i bardzo chcę tam wrócić. Polecam Wam tam dwa ośrodki. Bardziej premium ośrodek Collins i odrobinę tańszy ośrodek Wrzos. Idealne miejsce dla całych rodzin.

3.JELENIA GÓRA

Moje miejsce na ziemii. Pojechałam do rodziny. Pochodziłam po górach i poczułam się królową lasu.  Nie wiem ilu moich czytelników wie, ale to właśnie w Jeleniej Górze się urodziłam i tam spędziłam moje dzieciństwo, dlatego teraz tak sentymentalnie podchodzę do tego miejsca. Jeżeli chcilibyście odwiedzić Karkonosze to piszcie śmiało polecę Wam dobre hotele i atrakcje. Zapraszam wszystkich w moje rodzinne strony.

 

A jakie były Wasze podróże tego lata? 🙂

Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która rozpocznie dyskusję.
Dodaj komentarz
heart
O mnie
O mnie
Pani Sukienka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nazywam się Natalia i studiuję psychologię. Moją pasją jest moda i nauka, a znakiem rozpoznawczym - sukienka. Piszę bloga, żeby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami o kobiecości, inspiracjami modowymi i ciekawymi faktami ze świata psychologii.
instagram panisukienka