Biblioteka przedszkolaka część pierwsza

Dzisiaj pierwsza wielka trójka.
1. Klasyka. ,,Proszę mnie przytulić” opowiada historię małego niedźwiadka i jego taty, którzy przytulają mieszkańców lasu. Mówią o bliskości i przyjaźni, oraz pokazują piękną relację ojca z dzieckiem.

2. ,,Domy” ta książka zachwyca nie tyle samym tekstem, co szatą graficzną. W książce można obejrzeć bajkowe budowle takie jak domek baby jagi, wysokie wieżowce, leśne chatki, ale także inne typy „domów” np. pokazane jest tak zwane życie na walizkach. Jeśli lubicie ładne rzeczy musicie to mieć.

3. ,,Ignatek”, ta książka może być pomocna dzieciom, które się boją. Oswaja z ciemnością, kościotrupem… Grafiki w książce są piękne. Przedstawiają światy dwóch przyjaciół dziewczynki i Ignatka (kościotrupka).Pokazują, że przyjaźń pokonuje różnice.

Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która rozpocznie dyskusję.
Dodaj komentarz
heart
O mnie
O mnie
Pani Sukienka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nazywam się Natalia i studiuję psychologię. Moją pasją jest moda i nauka, a znakiem rozpoznawczym - sukienka. Piszę bloga, żeby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami o kobiecości, inspiracjami modowymi i ciekawymi faktami ze świata psychologii.
instagram panisukienka